biuro@agencja365.pl   Telefon: +48 574 801 316

Jesteś tutaj: Oferta Tworzenie aplikacji mobilnych Jastrzębie-Zdrój

Tworzenie aplikacji mobilnych Jastrzębie-Zdrój

Szukasz aplikacji mobilnych w optymalnej cenie? Potrzebujesz standardowych opcji takich jak Wydarzenia, Aktualności, Galerie zdjęć, Katalog produktów, Powiadomienia Push, itp?

Zaprogramujemy i zrobimy dla Ciebie aplikacje przeznaczone na najpopularniejsze platformy: iOS, Android oraz Windows Phone. Wykonamy również zintegrowany serwis z aplikacjami WWW oraz API dla aplikacji mobilnych.

Jesteśmy firmą, która na koncie posiada wiele sukcesów oraz mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie tworzenia, a także projektowania aplikacji na telefony przenośne. Zdajemy sobie sprawę, że obecny rynek mobilny w ekspresowym tempie się rozrasta oraz rośnie zapotrzebowanie, więc staramy się jak najbardziej udoskonalać nasze projekty, żeby być cały czas na bierząco. Najcenniejszą dla nas rzeczą jest rozwój oraz ciągłe poprawianie swoich wyników, problemy, a także trudności traktujemy jak wyzwania i z uśmiechem na twarzy stawiamy im czoła.

Tworzenie aplikacji mobilnych Jastrzębie-Zdrój

Tworzenie aplikacji mobilnych Jastrzębie-Zdrój to prężnie rozwijająca się branża. W obecnych czasach coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń mobilnych, np. smartfony i tablety, dlatego też coraz więcej firm przenosi swoje produkty i usługi na platformy mobilne. Aplikacje mobilne są nie jedynie wygodnym narzędziem dla użytkowników, ale również skuteczną metodą na reklamowanie firmy i pozyskiwanie klientów.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na aplikacje mobilne, coraz więcej firm i początkujących przedsiębiorstw szuka specjalistów, którzy pomogą im stworzyć funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi aplikacje. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem aplikacji mobilnych w Jastrzębim-Zdroju. Oferujemy duży wybór usług, w tym projektowanie graficzne, programowanie oraz wykonanie aplikacji mobilnych. Przy tworzeniu aplikacji mobilnych kluczowe jest dostosowanie rozwiązań do oczekiwań użytkowników oraz ich preferencji. Dlatego współpracujemy z ekspertami od UX/UI designu, którzy tworzą intuicyjne i atrakcyjne dla użytkowników interfejsy.

Posiadamy doświadczenie w pracy z różnymi platformami mobilnymi, w tym iOS i Android. Projektujemy aplikacje, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak finanse, zdrowie, edukacja, turystyka czy e-commerce. Jednym z istotnych aspektów przy produkcji aplikacji mobilnych jest bezpieczeństwo danych użytkowników. Nasza firma Tworzenie aplikacji mobilnych Jastrzębie-Zdrój zawsze stosuje najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego, aby zabezpieczać dane użytkowników przed kradzieżą i nieautoryzowanym dostępem.

Tworzenie aplikacji mobilnych jest dziedziną, która wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy z zakresu programowania, ale również inwencji twórczej i nowoczesnego myślenia. Aplikacje mobilne są istotnym narzędziem w biznesie, umożliwiającym osiągnięcie szerokiej grupy odbiorców i poszerzenie zasięgu działalności. W dzisiejszych czasach, używanie urządzeń mobilnych jest coraz bardziej powszechne, co czyni aplikacje mobilne ważnym elementem w biznesie.

Usługi, które oferujemy:

  • Projektowanie aplikacji mobilnych
  • Programowanie aplikacji mobilnych
  • Indywidualny projekt graficzny aplikacji
  • Instalacja i konfiguracja panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania treścią w aplikacjach
  • Wykonanie aplikacji na smartfony i opcjonalnie tablety z systemem iOS i/lub Android
  • Zamieszczenie aplikacji mobilnych w App Store i Google Play
  • Hosting platformy na naszych serwerach w data center oraz stały monitoring usługi
  • Wsparcie techniczne oraz dostosowanie aplikacji mobilnych do nowych wersji systemu operacyjnego

Działamy na całym terenie Wojewódźtwa Śląskiego

Jastrzębie-Zdrój (Indywidualny projekt graficzny aplikacji) Pszczyna (Instalacja i konfiguracja panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania treścią w aplikacjach) Gliwice (Wykonanie aplikacji na smartfony i opcjonalnie tablety z systemem iOS i/lub Android) Bielsko-Biała (Zamieszczenie aplikacji mobilnych w App Store i Google Play) Pszczyna (Instalacja i konfiguracja panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania treścią w aplikacjach) Gliwice (Wykonanie aplikacji na smartfony i opcjonalnie tablety z systemem iOS i/lub Android) Bielsko-Biała (Zamieszczenie aplikacji mobilnych w App Store i Google Play) Rybnik (Instalacja i konfiguracja panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania treścią w aplikacjach) Żory (Wykonanie aplikacji na smartfony i opcjonalnie tablety z systemem iOS i/lub Android) Włodzisław Śląski (Zamieszczenie aplikacji mobilnych w App Store i Google Play) Mikołów (Hosting platformy na naszych serwerach w data center oraz stały monitoring usługi) Bytom (Wsparcie techniczne oraz dostosowanie aplikacji mobilnych do nowych wersji systemu operacyjnego) Częstochowa(Projektowanie aplikacji mobilnych ) Racibórz (Programowanie aplikacji mobilnych) Jastrzębie-Zdrój (Indywidualny projekt graficzny aplikacji) Pszczyna (Instalacja i konfiguracja panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania treścią w aplikacjach)

Jesteśmy firmą, która na koncie posiada wiele sukcesów oraz mamy bardzo duże doświadczenie w dziedzinie tworzenia, a także projektowania aplikacji na telefon. 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Henryka Sienkiewicza 7
41-200 Sosnowiec

tel: 574801316
email: biuro@agencja365.pl

Pon-Pt: 09:00 -16:00


NA SKRÓTY